Aktuálně

Ahoj všem, tak CD je téměř hotové a nejspíš bude k dispozici už na čtvrteční zkoušce.

Zatím jsou naplánované dvě společné zkoušky:

pondělí 10.9.2012 od 19h na faře v Rozdělově

čtvrtek 13.9.2012 od 19h na faře v Rozdělově

Generální zkouška bude od 14h a koncert od 17h v rozdělovském kostele.

Oblečení bude klasicky na tučňáka – tedy bílý vršek a černý spodek pro dámy a páni klasicky černý oblek.

Po koncertě bude samozřejmě posezení s pohoštěním, které si samozřejmě budeme muset přinést, tak děvčata pečte a pak hlavně neutečte, ať si stihneme všichni aspoň popovídat!!! Moc se těším!

Připojuji ještě program koncertu:

1) Jesu Rex (54)

2) Surge (63)

3) Ecce sacerdos (56)

4) Dio del cielo (153)

5) Zhasli hviezdy

6) Praeparate (70)

7) Zdrávas Maria (duo)

8) Evviva Maria (29)

9) Beatus vir (64)

10) Tu es Petrus (52)

Jako přídavky budou:

Údolíčko

Ave vera

Tebe poem

Večerní zvon

_______________________________________________

Díky všem za sobotní natáčení!!! Jak bude Cd hotové, dám sem vědět. K dispozici bude u Chorusu i v Rozdělově. Pak samozřejmě 16.září při koncertě. Zatím ahoj.

________________________________________________

Upřesněno natáčení! To proběhne na Poldovce – viz níže.

______________________________________________

Další společné zkoušky byly domluveny:

Čtvrtek 23.2.2012 od 18.30 – fara Rozdělov

Neděle 11.3.2012 od 16.30 – fara Rozdělov

Díky všem za tuto nedělní zkoušku, šlo nám to nad očekávání dobře!

______________________________________________________________

 

Ahoj všechny a všichni bývalé „Cecilky“. Nechal jsem vytvořit na stránkách našeho sboru tuto záložku, kde budu průběžně nechávat aktuální plány ohledně příležitostného společného setkávání. Jak jsme si slíbili při posledním rozloučení s panem Čambálem, že uspořádáme koncert u příležitosti nedožitých 85. narozenin, tak se v těchto dnech začíná plánovat. Sledujte zde proto aktuality a informujte ostatní bývalé členy na které máte nějaké spojení.

Tedy, pokud chcete a můžete, tak si rezervujte tyto termíny a hlavně se zúčastněte!!!

Hlavní akce bude vyvrcholení letošních příprav – slavnostní koncert u příležitosti nedožitých 85.narozenin. Ten proběhne v neděli 16.září 2012 od 17h. Jeho generálka proběhne ten samý den od 14h. Program bude hodně podobný jako při posledním koncertě v roce 2004. To ještě upřesníme.

Jak jsem psal dříve, rozhodli jsme se k této příležitosti  natočit CD s názvem Cantica drammatica. Natáčení proběhne v sobotu 17.března 2012 od 9h v reprezentačním sále Poldovky - adresa je: POLDI Hütte s.r.o., Průmyslová 1343, Kladno. Je to budova vpravo u hlavní vrátnice. (parkovat se dá uvnitř v pravo za tou budovou, jak vás obsluha vrátnice pustí).
Hlavní zkouška na toto natáčení proběhne týden předtím v Rozdělově na faře v neděli 11.března 2012 od 16.30h. Ta by měla být povinná pro všechny, kdo chtějí a mohou natáčet. Také budou předcházet ještě i jiné zkoušky – společné rozdělovského chrámového sboru a našeho Chorus Carolinus. První, na které jsme se domluvili, bude v neděli 29.ledna 2012 od 17.45 na faře v Rozdělově. Jste všechny Cecilky srdečně vítány!!!

A co se bude natáčet?

Inimicitias, Tu ses Petrus, Jesu Rex, Surge, Terra tremuit, Beatus vir, Ecce sacerdos, Sub tuum praesidium a sólově Jam non dicam, Suscipe, Ó, Domina mea a Ave Maria.

Tak oprašte staré noty (kdo je nenajdete, budou k dispozici nakopírované nové), pusťte si nahrávky a oživte si svoje řádky. Stejně budete na zkouškách překvapeni, že občas si pamatujete tóny, které v notách nejsou, tak buďte ve střehu a těšte se ;-)

Karlos